Najknihovatejšia fotka

Milí fanúšikovia a milé fanúšičky čítania a kníh!

Pevne veríme, že Vás vyhlásenie veľkej šifrovacej súťaže potešilo a aby toho nebolo málo, pridávame aj súťaž číslo dva, tentoraz však o čosi kreatívnejšiu. Hľadáme totiž tú NAJKNIHOVATEJŠIU FOTKU!

Čo od Vás vlastne chceme?

Aby ste popustili uzdu svojej fantázii a poslali nám fotografiu, ktorú sami vytvoríte a ktorú budete považovať za hodnú označenia „najknihovatejšia". Nebudeme Vám našepkávať ani radiť, ako knihovatá fotka vyzerá – ukážte nám svoju kreativitu a knižný vkus.

Nezabudnite na dôležité dátumy:

Súťaž začína v utorok 01. 03. 2016 a trvá do piatka 01. 04. 2016. V sobotu 2. 4. 2016 bude na facebookovej stránke UNL zverejnený album najzaujímavejších fotiek. Víťaznou sa stane tá, ktorá do nedele 10. 4. 2016 do 20.00 získa najviac lajkov. Víťaz či víťazka získava... no, nechajte sa prekvapiť. Ale s prázdnymi rukami neodíde. ;)

Vami vyhotovené knihovaté fotky nám posielajte ako facebookovú správu alebo mailom na adresu martina.kubealakova@umb.sk (do predmetu správy vpíšte: Najknihovatejšia fotka). Víťaz/víťazka si odmenu bude môcť prevziať na afterparty UNL v stredu 13. 4. 2016.