Veľká šifrovacia súťaž

Vážení čitatelia a vážené čitateľky,

aj tento rok Vám prinášame súťaž, ktorá Vám (dúfame, že príjemne) skráti čakanie na UNL 2016 a tým úspešným prinesie aj peknú výhru. :) Tak ako minulý, aj tento rok bude Vašou úlohou počas 7 týždňov uhádnuť 7 čítajúcich a 7 kníh s pomocou indícií, ktoré Vám dáme. Pre tých, ktorí s nami ešte nesúťažili, ale aj pre tých, ktorí si to chcú pripomenúť, pripájame pravidlá:

Počas každého zo siedmich týždňov zverejníme indície k čítajúcemu (či čítajúcim? ;)) a jeho či ich knihe. Súťaží sa od pondelka do piatka a Vašou úlohou je napísať nám správnu odpoveď na otázku kto a čo bude čítať. V sobotu vyhlásime víťaza daného týždňa, v nedeľu Vás necháme vydýchnuť a od pondelka štartuje ďalšie kolo. To znamená, že máte spolu 7 príležitostí vyhrať!

Novinkou je, že indície budú prichádzať iba v pondelok, stredu a piatok o 20.00 a sľubujeme – budeme sa ozaj hrať: s písmenkami, číslami, slovami, šiframi a aj s obrázkami. Nechajte sa prekvapiť a začnite zahrievať mozgové závity – prvú osobnosť a knihu začíname hádať už 22. februára! Súťaž trvá do 9. 4. 2016.

Správna odpoveď musí obsahovať meno čítajúcej osobnosti a názov knihy spolu s menom autora. Odpovede nám posielajte prostredníctvom facebookovej správy alebo na adresu martina.kubelakova@umb.sk (do predmetu správy vpíšte: Veľká šifrovacia súťaž). Víťazná odpoveď je tá, ktorá bude obsahovať správnu odpoveď a príde ako prvá. Správnu odpoveď spolu s menom výhercu či výherkyne zverejníme vždy v sobotu o 20.00. Ceny pre víťazov a víťazky budú odovzdané na afterparty UNL v stredu 13. 4. 2016.