Plavecká dvojhodinovka

Informácie o udalosti

Plavecká dvojhodinovka

Plavecká dvojhodinovka

Dátum a čas začiatku:7. nov. 2017 - 18:30
Dátum a čas konca:7. nov. 2017 - 20:00

Memoriál Mateja Benceho

V utorok sa uskutočnil 5 ročník tradičnej dvojhodinovky študentov všetkých ročníkov a učiteľov školy.
Napriek tomu, že rekord podujatia v tomto roku nebol prekonaný zúčastnení podali úctihodné výkony. Víťazstvo si obhájili z minulého roku terajší tretí ročník, kde zaplávali 9050 m, Na druhom mieste sa umiestnili rovnako ako v minulom roku terajší piataci s výkonom 9000m, ktorým zároveň prajeme, aby v podobnom duchu doplávali až na štátne skúšky. Na treťom mieste podľa očakávania sa umiestnili plavci druhého ročníka, ktorí zaplávali 8100m. Tí majú v aktuálnom roku plávanie, čo sa aj ukázalo v počte zaplávaných metroch. Učiteľský tím v menšom zastúpení ako tomu bolo minulý rok, obsadil 4 miesto s výkonom 7150m, čím sa posunuli pred plavcov prvého ročníka, ktorí dosiahli 6875m.
Všetkým zúčastneným študentom, učiteľom a aj fanúšikom úprimne ďakujeme, že si aj popri svojich povinnostiach našli čas a ostali verní tradičnej plaveckej súťaži, čim si zároveň uctili aj pamiatku nášho bývalého kolegu doc. Mateja Benceho.
Za sekciu plávanie veríme, že takýto súťažný zápal u vás všetkých pretrvá aj naďalej a tešíme sa,že vás budeme môcť privítať pri ďalšej pripravovanej plaveckej akcii už v decembri 2017.