Keď navštívite ktorúkoľvek internetovú stránku, táto stránka môže uložiť alebo obnoviť informácie o vašom prehliadači, najmä v podobe súborov cookie. Tieto informácie sa môžu týkať vás, vašich preferencií, vášho zariadenia alebo sa môžu použiť na to, aby stránka fungovala tak, ako očakávate. Tieto informácie vás zvyčajne neidentifikujú priamo, vďaka nim však môžete získať viac prispôsobený internetový obsah. V týchto nastaveniach si môžete vybrať, že niektoré typy súborov cookie nepovolíte. Po kliknutí na nadpisy jednotlivých kategórií sa dozviete viac a zmeníte svoje predvolené nastavenia. Mali by ste však vedieť, že blokovanie niektorých súborov cookie môže ovplyvniť vašu skúsenosť so stránkou a služby, ktoré vám môžeme ponúknuť. Viac informácií

Vždy aktívne

TRENÉR PLÁVANIA I. kvalifikačného stupňa

Katedra telesnej výchovy a športu  KTVŠ FF UMB realizuje špeciálnu časť školenia

TRENÉR PLÁVANIA I. kvalifikačného stupňa

Cieľom kurzu je poskytnúť účastníkom vzdelanie v oblasti plávania pre vykonávanie samostatnej alebo asistentskej trénerskej činnosti v plaveckých kluboch so zameraním na realizáciu základných a zdokonaľovacích plaveckých výcvikoch a tréning detí a mládeže.

Špeciálna časť školenia bude prebiehať online (teoretická časť/prednášky) a v priestoroch bazénu (praktická časť). Rozsah školenia je 40hodín. Ukončenie špeciálnej časti je realizované písomnou prípravou účastníka na zvolenú tému a ústna skúška

Termín konania: 12.-15.01.2023

Miesto konania:

teoretická časť: online cez MS Teams- úvodný blok (prihláseným budú zaslané bližšie informácie a link na pripojenie) + prezenčne záverečný blok

praktická časť: Mestská krytá plaváreň Štiavničky, Banská Bystrica

Podmienky pre prijatie: vek 18 rokov, ukončené stredoškolské vzdelanie s maturitou, preplávanie 400min vzdialenosti súvisle

Prihlášky do: 04.01.2023 PRIHLASOVACÍ FORMULÁR

Prihláška je záväzná a na platbu budete vyzvaný po uzatvorení prihlášok.

Počet účastníkov kurzu: min 25 (pri nižšom počte záujemcov si organizátor vyhradzuje právo kurz zrušiť)

Počet hodín: 32hod. teória, 8hod. prax. vo vode

Rozvrh bude účastníkom zaslaný do 08.01.2023.

Predpokladaný začiatok školenia bude 12.01.2023 o 9:00hod. a predpokladané ukončenie školenia bude 15.01.2022 o 18:00hod.

Cena kurzu 200,00 Eur (poplatok zahŕňa špeciálnu časť vzdelávania).  Kurzovné zahrnuje zabezpečenie špeciálnej časti školenia. Ubytovanie a stravovanie si účastníci kurzu zaisťujú individuálne.

V prípade že nemáte všeobecnú časť absolvovanú je možné dokončiť si ju v termínoch na uvedenom webe. Na všeobecnú časť sa prihlasujete samostatne.

Odborný garant kurzu: PaedDr. Zuzana Pupišová, PhD. (email: zuzana.pupisova@umb.sk )

Administrátor kurzu: PaedDr. Jaroslav Kompán, PhD. (email: jaroslav.kompan@umb.sk )