Zoznam kandidátov / Harmonogram doplňujúcich volieb členov do študentskej časti AS UMB

Zoznam kandidátov/kandidátok v doplňujúcich voľbách členov do študentskej časti AS UMB

na obdobie rokov 2019/2023 volebný obvod: Filozofická fakulta UMB

Poradové  číslo

Kandidát/ka

Stupeň štúdia

Študijný odbor

Študijný program

Bučeková Michaela

TvJ

Kovaličková Eva, Bc.

SjAj(PT)

3.

Kujan Slavomír

TvGe

4.

Tadian Martin

AjŠj(PT)

PaedDr. Boris Beťák, PhD.

predseda volebnej komisie pre doplňujúce voľby

volebný obvod: FF UMB

Harmonogram doplňujúcich volieb členov do študentskej časti Akademického senátu Univerzity Mateja Bela v Banskej Bystrici na obdobie rokov 2019 – 2023

volebný obvod: Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici

V súlade so zásadami volieb do AS UMB (čl. 1, odsek 8) voľby vo svojom obvode organizuje a ich výsledky vyhodnocuje volebná komisia fakulty. Na organizačné zabezpečenie volieb prijal AS FF UMB nasledovný harmonogram.

1. Akademický senát FF UMB schválil volebnú komisiu pre voľby do AS UMB v zložení:

• PaedDr. Boris Beťák, PhD. – predseda
  • Mgr. Eva Reichwalderová, PhD. – členka za zamestnaneckú časť
  • Lívia Bosáková – členka za študentskú časť
  • Michal Hlávek – člen za študentskú časť
  • Lenka Drotárová – členka za študentskú časť

2. Navrhovanie kandidátov: od 15. 10. 2019 9.00 hod. do 21. 10. 2019 12.00 hod. Schránka na návrhy bude umiestnená v priestore vestibulu Filozofickej fakulty UMB na Tajovského 40. Návrhový lístok kandidátov obsahuje meno, priezvisko, študijný program a kontakt (telefónne číslo resp. e-mailovú adresu) navrhovanej osoby (volebná komisia).

3. Oslovenie navrhnutých kandidátov a získanie ich písomného vyjadrenia ku kandidatúre: od 22. 10. 2019 do 28. 10. 2019 (volebná komisia).

4. Zverejnenie zoznamu kandidátov na výveske AS FF UMB a na intranetovej stránke: do 29. 10. 2019 (volebná komisia).

5. Vypracovanie zoznamu oprávnených voličov študentskej časti akademickej obce fakulty: do 29. 10. 2019 (študijné oddelenie).

6. Doplňujúce voľby členov do študentskej časti AS UMB sa uskutočnia dňa 30. 10. 2019 od 9.00 hod. do 15.00 hod. v miestnosti č. 21 na dekanáte FF UMB (zasadačka dekana). Voľby sa riadia zásadami volieb do Akademického senátu UMB (Štatút, rokovací poriadok a zásady volieb do AS UMB v Banskej Bystrici, časť III.), najmä článkom 1, odsekmi 8 – 13, 15 a 16.

7. Zverejnenie výsledkov volieb na výveske AS FF UMB a na intranetovej stránke fakulty: 30. 10. 2019 (volebná komisia).

8. Písomné oznámenie výsledkov volieb predsedovi AS UMB v deň ich vyhodnotenia a vyhotovenie zápisnice o priebehu a výsledku volieb v písomnej forme a jej predloženie predsedovi AS UMB najneskôr do 3 pracovných dní od konania volieb (predseda volebnej komisie).

Harmonogram volieb členov AS UMB na FF UMB v Banskej Bystrici schválil Akademický senát FF UMB na zasadnutí dňa 14. 10. 2019.

Zoznam kandidátov/kandidátok v doplňujúcich voľbách

na obdobie rokov 2019/2023

volebný obvod: Filozofická fakulta UMB

Poradové  číslo

Kandidát/ka

Stupeň štúdia

Študijný odbor

Študijný program

Bučeková Michaela

TvJ

Kovaličková Eva, Bc.

SjAj(PT)

3.

Kujan Slavomír

TvGe

4.

Tadian Martin

AjŠj(PT)

PaedDr. Boris Beťák, PhD.

predseda volebnej komisie pre doplňujúce voľby

volebný obvod: FF UMB