AIESEC kampaň pre Youth Speak Forum

V súčasnosti organizujeme projekt pre vysokoškolákov  pod názvom YouthSpeak forum. Tento event sa koná v sobotu 27.11.2021 od 12:00 do 18:30 cez platformu Zoom a je bezplatný.

 

YouthSpeak Forum, je event pre mladých ľudí, ktorí sa zaujímajú o ciele udržateľného rozvoja (konkrétne o bod č. 8 - dôstojná práca a hospodársky rast), slovenské firmy a príležitosti pre mladých ľudí na Slovensku. Tento event sa bude niesť v duchu blokov prednášok, diskusií a workshopov ( workshopy napr. ako vylepšiť CV; ako sa pripraviť na pohovor atď.) pod vedením firiem a neziskoviek zo Slovenska. Cieľom je prepojiť mladých ľudí so slovenskými firmami a ponúknuť im priestor dozvedieť sa viac o príležitostiach na pracovnom trhu, príležitostiach pre absolventov a pod. spolu s prepojením na už spomínané ciele udržateľného rozvoja.

 

Touto cestou by som sa Vás chcela opýtať, či by bolo možné zazdieľať tento event na internetovej stránke Filozofickej fakulty a poslať email o projekte Vašim študentom. V prílohe posielam grafické spracovanie obrázkov. (Posielam taktiež aj wording k eventu).

 

Premýšľaš práve nad svojou budúcou kariérou? Máš čas v sobotu 27.11.2021? Ak si odpovedal/a na obe otázky ÁNO, tak sa zaregistruj zadarmo na akciu YouthSpeak Forum, ktorej sa budeš môcť zúčastniť online z pohodlia svojho domova:

http://bit.ly/YSFregistrations_BB YouthSpeak Forum je projekt, ktorého cieľom je prepojenie vysokoškolákov a absolventov s firmami pôsobiacimi na Slovensku. Okrem kontaktu s úspešnými firmami budeš mať možnosť rozvíjať svoje schopnosti, pozrieť sa na ciele udržateľného rozvoja a taktiež sa aj zabaviť!