Workshop o kritickom myslení

Vážené študentky, vážení študenti,

záleží nám na tom, aby sme Vám poskytli podporu v aktuálnej situácii presýtenej rôznorodými informáciami napríklad o epidémii, ale nielen o nej. Za dôležité považujeme posúdenie informácií a výber z nich, to, čo označujeme termínom kritické myslenie. Pripravili sme pre Vás workshop zameraný na kritické myslenie.  Účasť na ňom je bezplatná.

 

 

Worskhop o kritickom myslení sa uskutoční 15. 11. od 10.00 do 12.00 prezenčne. Viesť ho bude Ondrej Gažovič, ktorý sa tejto problematike dlhodobo venuje (napríklad https://eduworld.sk/cd/zuzana-granska/5799/kriticke-myslenie-ondrej-gazovic)

 

Ondrej Gažovič: Kritické myslenie by malo byť filozofiou života

Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich prevádzkovateľ portálu Eduworld s.r.o. Akékoľvek rozmnožovanie častí alebo celku textov, fotografií, grafov akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu prevádzkovateľa portálu je zakázané.

eduworld.sk

Workshop je určený študentstvu fakulty. Ak máte oň záujem, záväzne sa prihláste čo najskôr, lebo počet miest je obmedzený. Prihlasovanie je možné do 28. 10. 2021 vrátane. Po tomto termíne Vám oznámime podrobnejšie informácie.

 

Záujem o workshop signalizujte, resp. prihlásenie naň pošlite Mgr. Lujze Urbancovej, PhD. - lujza.urbancova@umb.sk