Kondičné plávanie a cvičenia z plávania

Študijná literatúra:

Nácvik plaveckých spôsobov v praxi / Peter Mandzák, matej Bence, Martina Mandzáková, Jaroslav Popelka, Zuzana Tonhauserová, Banská Bystrica : Univerzita Mateja Bela, Fakulta humanitných vied, 2011. - 115 s. - ISBN 978-80-557-0310-7

V nasledujúcom odkaze sú uvedené kritérá k udeleniu kreditov z predmetov:

Kritériá  hodnotenia z predmetu  "Cvičenia z plávania 1"

1. doterajšia dochádzka 2. vypracovať po dve cvičenia pre nácvik techniky v jednom vybranom pl. spôsobe Zameranie všetko vo vode: na nohy, paže, súhru bez dýchania, súhru s dýchaním (spolu cca 8 cvičení) Dodržať požadovanú formu seminárnych prác vrátane použitej literatúry. Žiadam nekončiacich študentov aby seminárne práce zasielali svojim vyučujúcim plaveckých skupín do 30. 4. 2020.
Kritériá  hodnotenia z predmetu  "Cvičenia z plávania 2"

1. doterajšia dochádzka 2. Vypracovať po dve cvičenia na zdokonalenie jednej voľne vybranej plaveckej techniky s obrátkou a štartovým skokom. Zameranie všetko vo vode: Nohy, paže, súhru bez dýchania, súhru s dýchaním (spolu cca 8 cvičení) Dodržať požadovanú formu seminárnych prác vrátane použitej literatúry. Žiadam nekončiacich študentov aby seminárne práce zasielali svojim vyučujúcim plaveckých skupín do 30. 4. 2020. Pozor u Mgr. končiacich odovzdanie do 28.3. 2020.

Kritériá hodnotenia z predmetu "Kondičné plávanie 1 a Kondičné plávanie 2"
1.	doterajšia dochádzka
2.	vypracovať seminárnu prácu rozsah 2  strany.
Zameranie: Využitie plaveckých pomôcok v kondičnom plávaní.  Rozsah 2 strany.
Dodržať požadovanú formu seminárnych prác vrátane použitej literatúry.

Končiaci študenti Bc. Štúdia najneskôr do 9.4. 2020.
Končiaci Mgr štúdia najneskôr do 28.3. 2020.

Kontaktný formulár